NESKA YAPI MİMARLIK PROJE İNŞAAT

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

İşinde uzman teknik kadrosuyla fonksiyonel, uygun maliyetli ve kaliteyi hedefleyen; bunun yanı sıra estetik kaygıyı da ön planda tutarak hayatınıza dokunan bir inşaat taahhüt firmasıdır.

İş sağlığı ve güvenliği, etik kurallar, insana ve doğaya saygı, süreklilik, dürüstlük ve güveni kendisine ilke edinmiş olan firmamız zamanında iş teslimi, değer ve fark yaratan imalatlarıyla çözüm ortağınız olmaktadır.

Geniş bir yelpazede çözüm üreten firmamızda yapılan işler birim fiyatlı veya anahtar teslimi usulüne göre yapılmakta olup inşaat işlerinin yanı sıra mekanik - elektrik tesisat işlerini de kapsamaktadır.
 
Vizyon & Misyonumuz

Sürekli değişen dünyada kendini yenileyerek müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan, her daim müşteri memnuniyeti ile sektöründe öncü ve dinamik firmalardan biri olmak.

Hizmet Tanımı

OTEL PROJELERİ
Kendine özgü mimarisiyle ferah, estetik ve konforlu yaşam alanları üretmekteyiz.

VİLLA & KONUT PROJELERİ
En özel anların yaşandığı bu mekanlara bütünsel olarak bakıp, detayları yalın bir şekilde çözülmüş modern, konforlu ve estetik yapılar inşa etmekteyiz.

KAFE & RESTORANLAR
Tasarımı kadar uygulamasıyla da fark yaratan, keşfedilmeyi bekleyen mekanlar oluşturmaktayız.

FABRİKALAR
Endüstriyel tesislerin bakım-onarım, elektrik, mekanik dahil tüm inşaat işlerinde iş hacmi ayırt etmeksizin anahtar teslim taahhüt hizmeti vermekteyiz.

OFİSLER
Her sektördeki ofislerin tadilatı, yeni ofis alanlarının mimari yerleşimi, 3D görseli, mekanik-elektrik-mobilya ve tüm inşaat işlerinde anahtar teslimi çözüm ortağı olmaktayız.

EĞİTİM KURUMLARI
Eğitim sektörünün her dalında işlevsel, kaliteli çözümler üretmekteyiz.

SAĞLIK KURUMLARI
Sektöre; insan sağlığının bilincinde, hijyenik ve nitelikli mekanlar ile hayat vermekteyiz.

ÇELİK YAPILAR
Endüstriyel tesisler, spor ve konferans salonları, alışveriş merkezleri, konut vb. yapılarda çeliğin estetikle birleştiği projelere imza atmaktayız.

KONFERANS SALONLARI
Okul, Kültür Merkezi, Otel vb. alanlar için tasarımı ve uygulaması ile anahtar teslim projelerinizde profesyonel bakış açısı ile çözüm ortağınız olmaktayız.

CEPHE PANOLARI
Mimari bir tasarımla hazırlanan cephe kaplama çalışmalarında kurumsal çizginize uygun özel tasarım ve çözümlerle cephe kaplaması çalışmaları yapılmaktadır.

TABELA SİSTEMLERİ
Totem, Çatı tabela, Işıklı-Işıksız tabela, Paslanmaz Kutu Harf tabela, Led tabela, Vinil tabela ve Yönlendirme levhaları tasarım ve projeleri ile kaliteli ve sağlam, üretim montaj teslimi ile güven vermekteyiz.

ARAÇ KAPLAMA
Araç kaplama çalışmalarımızda, tamamen isteğe özel araç kaplaması için dijital olarak basılır ya da aracınızda taze bir renk değişikliği için uygulanabilir. Böylece alttaki orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle kurumsal amaçlarla aracınızı kaplayabilirsiniz.

ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI
Ahşap, metal ve özel tasarım stant projelerinizde profesyonel ekibimiz ile çözüm ortağınız olmaktayız.

FUAR VE AKTİVİTE STAND ÇALIŞMALARI
Firmalara özel tasarımlar ve üretimin birleştiği projelere imza atmaktayız.

BASKI VE UYGULAMA ÇALIŞMALARI
İç mekan cam alanlara, camlı ofis bölmelerine kurumsal kimlik çalışmalarına uygun, görsel çalışmaları daha da ön plana çıkmış çalışmalar için one way vision ya da folyo uygulamaları tercih sebebidir. Baskı, üretim ve montaj çalışmaları dahil tepeden tırnağa gerçekleştiriyoruz.

CUT-OUT
Cut - out olarak adlandırılan ve özel kesim gerektiren tüm ihtiyaçlarınıza hızlı, ekonomik ve çarpıcı çözümler geliştiriyoruz.

PLEKSİ TABELALAR
Görsel tasarım ve işçilik bakımından, pleksi uygulamalarla hem iç hem dış alanlarda çözüm üretiyoruz.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
05326203948
0216 597 04 62 /
info@neskayapi.com
Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sok. 17 Metrowin Tower Plaza K:8 D:47-48 Pendik , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.