PARAF ELEKTRİK

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

1997 yılında İstanbul’da faaliyete geçen firmamız, elektrik taahhüt işleri, mühendislik hizmetleri, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri ihtiyaçları doğrultusunda doğru analiz ederek uygun çözümler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Birçok endüstriyel tesis, konut, hastane, okul, alışveriş merkezi vb. yapıların ilgili yönetmeliklere, şartnamelere ve mühendislik formasyonuna uygun olarak projeleri başarıyla teslim etmekte olan şirketimiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyat, optimum çözüm ve sürekli destek ilkeleriyle faaliyetlerini sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Elektrik uygulamaları alanında, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olmak, artan taleplerini karşılarken, kaliteli çözümler üretmek, değerlerimizi etkin kullanarak, dürüst çalışmaya özen göstermek, müşterilerimizin yatırım ve projelerine değer katmak, memnuniyetlerini ve devamlılıklarını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Elektrik uygulamaları alanında, pazar payımızı sürekli olarak genişletmek, gelişim ve değişim anlayışımızla, ürün ve hizmet kalitesine kattığımız değerlerle, alanında lider ve takdir edilen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

Hizmet Tanımı

  • Mühendislik Hizmetleri & Proje
  • Elektrik Taahhüt
  • Aydınlatma Sistemleri
  • Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Cevat Ece
05537536537
0212 972 05 60 /
muhasebe@parafelektrik.com
Gümüşsuyu Mah. Meclisi Mebusan Yokuşu Sok. 12 Beyoğlu , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.