ZAMAN ANAHTAR

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Firmamız müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışı ile ürün ve hizmette kaliteyi, en uygun şartlarla sunmaktadır. Siz müşterilerimize, yerinde zamanında ve sonsuz memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermek amacımız.
Kuruluşumuzdan bu yana her türlü Anahtar, Kilit, Emniyet Sistemleri, Elektronik Kilit Sistemleri ve bir çok konuda destek hizmetlerimizle siz müşterimizin yanında olmaya devam ediyoruz.
Geniş ürün yelpazemiz ve verdiğimiz her türlü Anahtar, Kilit, Emniyet hizmetlerimiz ile siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.
Yaşam alanlarını ve kamusal binaların vazgeçilmez  güvenlik sistemlerinden biri olan anahtarların ve kilit sistemlerinin satış,yetkili servis, çilingir ve yedekleme işlerini uzun yıllardır başarı ile gerçekleştiriyoruz.  Ayrıca her markadan; kaybolan, kırılan ve çalınan kilitlerin yerine yenilerini yapan kuruluşumuz, kilit şifre çözümleme, oto immobilizer anahtar yapımı, parmak izli anahtar servisi hizmetleri gibi profesyonellik ve teknolojik donanım gerektirenişleri başarı ile gerçekleştiren şirketimiz; her marka ve model aracın immobilizer sistemlerine çözümler getirmektedir.
Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden firmamız, her marka kilit ve anahtar sistemlerinin; satış, tamir, çilingir, çoğaltma ve yedekleme işlerini yapan ender firmalardan bir tanesidir. Çilingir Fiyatları, İmmobilizer anahtar Fiyatları, Anahtar Teknik Servis Fiyatları ile rakiplerine göre daha ekonomik çözümler sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ve kişiye özel sunduğu çözümlerle rakiplerinden hep bir adım önde yer almaktadır.

Hizmet Tanımı

Her Türlü Otomobil, Ev ve Çelik Kasa Açılır ve Anahtar Yapılır.
Konya’nin Her Noktasına en gec 25 dakika içinde Servis.
Ev ve İş yeri Açılır.
Her Türlü Araç Açılır.
İmmobilizerli Oto Anahtarları Yapılır.
Ev ve Çelik Kasa Anahtarı Yapılır.
Her Türlü Bıçak ve Kesici Aletleriniz İtina ile Bilenir.
Aliminyum veya Demir Kapılarınıza otomatik kapanmasi için Hidrolik Takılır.
Her Türlü Çelik, Ahşab, vb. kapılarınızın Kilitleri değiştirilir.
Kartlı ve Parmak izli geçiş sistemleri yapılır.
Ev ve İşyerlerinizdeki Kapılara Güvenlik Sistemi Yapılır.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
05054281930
0332 353 51 19 /
baktamer@hotmail.com
Şemsitebrizi Mah. Şerafeddin Cad. 46/C Karatay , Konya
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.