SOUL ENTERTAINMENT GROUP

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Soul Entertainment Group, 2019 yılında eğlence sektörüne yön vermek ve yeni bir soluk getirmek için yola çıkmış bir oluşumdur.

Soul Entertainment Group faaliyet alanları içerisinde Fitness Merkezi İşletmeciliği, Sinema İşletmeciliği, Uluslararası Akademi, Yaz-Kış Spor Okulları, Spa Merkezi, Sporcu Oteli, Ulusal ve Uluslararası Turnuvaları organize eden firmadır.

2020 yılı itibari ile bu bilgi ve birikimini Bulgaristan da fitness ve sinema sektöründe faaliyete geçirecektir.

Hizmet Tanımı

90.000 metrekare alan üzerine kurulu spor komplekslerimiz yüzülebilir göletlerden, tenis kortlarına ve yüzme havuzlarına kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte. 

6.235 metrekare alan üzerine kurulu The Club ise; son teknoloji spor ekipmanları ile donatıldı. 4 kata yayılmış fitness alanı içerisinde, kardiyovasküler egzersiz alanı, serbest ve kontrollü ağırlık alanları, 4 farklı stüdyoda grup dersleri le hizmet veriyor.

Esenyurt Fitness Merkezleri ve Spor Salonları, Kişisel Egzersiz Danışmanlığı, Ölçme ve Değerlendirme, Spa, Stüdyo Dersleri, Crossfit, Tenis, Yüzme, Basketbol ve Vücut Geliştirme Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0850 800 84 48 /
mustafa.aksoylu@soulegp.com
Koza Mah. 1638. Sok. 21/2 Esenyurt , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.