Ispak Ambalaj

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

İspak Ambalaj hızlı büyümesini sürdüren köklü bir Türk ambalaj şirketidir. 40 yılı aşkın uzmanlığımız ve Ar-Ge çalışmalarımızla firmamızı sürekli ileri taşıyor, hammadde tedariğinden laklama, laminasyon ve ekstrüzyona, baskı ve dilmeden özel ambalaj ürünlerinin teslimatına kadar entegre ambalaj üretimi yapıyoruz. Kısa süre önce İzmit'te açtığımız ileri teknolojiyle tasarlanmış fabrikamızla üretim kapasitemizi üçe katlayarak yılda 40.000 tona çıkardık. Dünya standartlarındaki ekibimizle birlikte Endüstri 4.0 için hazırız!

Özellikle esnek ambalaj konusundaki uzmanlığımız ve çeşitli üretim uygulamaları sunabilme kabiliyetimizle; çikolata ürünleri, şekerleme, süt ürünleri, içecekler, kurutulmuş meyve ve atıştırmalıklar, tıbbi malzeme ve ilaç ambalajları, hijyen ürünleri ve evcil hayvan gıdaları için ambalaj malzemeleri üretiyoruz. Ayrıca tütün ve endüstriyel ambalaj uygulamaları tasarlıyor ve temin ediyoruz. Kibar Grubu’nun bir üyesi olarak, Avrupa’nın önde gelen yassı haddelenmiş alüminyum üreticilerinden Assan Alüminyum’un alüminyum folyo üretimine doğrudan erişebiliyoruz.

Başarılar ve ödüllerle dolu bir geçmişe sahip İspak Ambalaj son olarak kahve kapsülü ambalajıyla, Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) tarafından verilen 2017 WorldStar Award ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) , Ambalaj Ay Yıldızları 2017 ödüllerine layık görüldü. Ulusal ve uluslararası öncü sektör kuruluşlarının üyesi olmaktan onur duyuyor, yüksek standartlarımızla tanınıyoruz.

İspak olarak birçok büyük Türk ve dünya şirketine gururla hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizle sürekli işbirliği içinde ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çalışıyoruz. Yüksek kaliteli, sürdürülebilir, düşük maliyetli ve kullanımı kolay ambalaj üretmek daima işimizin merkezinde yer alıyor.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
02165811900
02165811900 /
02165811900
info@ispak.com
Yayla Mah. D-100 Karayolu, Rüya Sk. No: 2 34940
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.