MC HAİR TRANS

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Biz Kimiz?

2007 yılından bu yana Sağlık sektöründe Saç ekimi, Sakal, Kaş ekimi ve Estetik cerrahi branşların da hizmet vermekteyiz. Doktorumuz Sağlık sektörünün çeşitli branşların da uzmanlığını almış ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ekim ve Cerrahi operasyonlarımızda gelişmiş olan son teknoloji yöntemleri uygulayarak operasyon sonrası hızlı iyileşmenizi sağlıyoruz. Böylelikle sizlere kaliteli hizmet vermemizin yanı sıra işlem sonrası konforunuzu da ağlamış oluyoruz. Kısaca özetlemek gerekirse sizlerin mutluluğu, bizim mutluluğumuz.

Hizmet Tanımı

Saç Ekimi Nasıl Yapılır ?

Saç ekimi yaptırmak için donör bölge diye adlandırdığımız iki kulak arasında kalan bölgedeki saçların yeterli güçlükte ve sayıda olması gerekir. Dökülmeye karşı dirençli olan bu bölgedeki saçların micromotor yardımıyla alınarak saç ekiminin yapılmasını istediğimiz bölgeye taşınması yani nakil edilmesi işlemine saç ekimi denmektedir.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır ?

Sakal ekimi profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Özellikle yüzden geçen facial sinirleri ve damar yapılarını düşünecek olursak bu işlemin mutlaka uzman ile birlikte iyi bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır ?

Kaş ekimi ciddi bir operasyondur. Kaş ekimi yapılmadan önce uzman tarafından yüzünüze uygun kaş tasarımınızın yapılması gerekmektedir. Kaş tasarımından sonra uzman ve uzman sağlık kadrosuyla kaş ekimine başlanmalıdır. Kaş ekimi, aynı saç ekimindeki gibi iki kulak arasındaki doner bölge diye adlandırdığımız ense göldesinden alım yapılarak kaş ekimi yapmak için belirlenen tasarımın içerisine kişinin kaş yöyüne doğru kaş kanalı açılır. Yani doner bölgeden alınan ve solüsyon da bekletilen tekli greflerin kaş ekimi işlemi uygulanır.

Saç PRP nasıl uygulanır ?

Kişinin kendi kanından 7cc ile 10cc arasında örnek alınarak özel ayrıştırılcı solüsyonlu tüplerde 8 dakkika santrifüj edilir. 2 kısma ayrılan kanınızın trombosit bölümü yani sarı kısmı enjektör yardımıyla alınacak sorun tespit edilen saçlı gölgenin olduğu alana enjekte edilir.

Saç PRP işlemin uygulanmasından sonra gözle görülür şekilde dökülmelerinizin azaldığını, yağlanma ve kepeklenme gibi sorunlarınızın ortadan kalktığını saç tellerinizin kalınlaşarak canlandığını görebilirsiniz.

Yüz PRP nasıl uygulanır ?

Kişinin kendi kanından 7cc ile 10cc arasında örnek alınarak özel ayrıştırılcı solüsyonlu tüplerde 8 dakkika santrifüj edilir. 2 kısma ayrılan kanınızın trombosit bölümü yani sarı kısmı enjektör yardımıyla alınacak sorun tespit edilen Yüzlı gölgenin olduğu alana enjekte edilir.

Kaş vitamini ve kaş vitamini uygulama işlemi

Her zaman kaşlarımızın döküldüğünü görüp bu durumdan nasıl kurtulabileceğimizin araştırmasını yaparız. Farketmediğiminiz fakat belirli bir zaman diliminden sonra aynaya baktığımızda kaşlarımızın azaldığını hatta bölge bölge olmadığını görürüz.

Her kaş dökülmesi durumunda kaş ekimine direk olarak başvurulmamalıdır. Kişilerdeki daha önce kaşların var olup sonra dökülmesi durumunda kaşlarındaki dökülen bölgelere kaş bölgesinin ihtiyacı olan 4 vitaminin karışımından oluşan kaş vitamini komplesini kaş köklerine enjekte ederek hem kaşların devam eden dökülmesi durdurulma işlemi yapılır, hemde dökülen ve sonrasında çıkmayan kaşların yeniden çıkması sağlanabilir. Kaş vitamini 10 gün ara vererek 3 seans şeklinde uygulanmalıdır. 3. seansın sonunda kaybettiginiz kaşların yeniden çıktığı görülmektedir ve bu işlem senede 1 seans şeklinde tekrarlanmalıdır.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0538 899 51 42 /
info@mchairtrans.com
Akat Mah. Cebeci Cad. Beşiktaş , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.