AKB REKLAM

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

AKB Reklam “ TÜM ÇÖZÜMLER, TEK ÇATI ALTINDA.” mottosu ile yola çıkarak, 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sektöründe 10 yıllık tecrübesiyle İstanbul ve çevre illerde birçok kurum ve özel kuruluşlara üst düzey kalitede hizmet vermektedir. 2009 yılından itibaren reklam ve yapı sektöründe faaliyet gösteren AKB Reklam, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi haline getirmiş, eğitimli ve deneyimli personel kadrosu ile kendi alanlarında en iyi hizmeti sunmak adına emin adımlarla ilerlemektedir.

AKB Reklam, hizmet sektörünün ülkemizde artan gelişimine paralel olarak, zamanınızı geçirdiğiniz çalışma ve yaşam alanlarını, uluslararası standartlara uygun tasarım ve yapı bakımından kaliteli ortamlar haline getirmektedir. Edindiğimiz tecrübeler ve siz değerli müşterilerimizle geliştirdiğimiz karşılıklı anlayış ve güven ortamında, tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sonuç odaklı çalışmak ilkemiz olmuştur.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

AKB Reklam’ın amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Hizmet Tanımı

  • Cephe Panoları
  • Ürün Teşhir Stantları
  • K. Bayi Yapılandırma
  • Mağaza İçi Alan Uygulamaları
  • Fuar ve Aktivite Stant Çalışmaları
  • Baskı ve Uygulama Çalışmaları


Projelerimiz: Açık Hava İç Mekan Çephe Yönlendirme

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
05324773452
0212 999 86 87 /
ozkan@akbreklam.com
Gümüşpala Mah. E5 Yanyol Cad. 20/B Avcılar , İstanbul
Bu işletme bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız BİZE BİLDİRİN.!
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.