PRATİK YOL YARDIM VE ARAÇ ÇEKİCİ HİZMETLERİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Beylikdüzü yol yardım firması olan Pratik Yol Yardım, İstanbul Beylikdüzü’ nde binek ve ticari araç sahiplerine araçlarının bir noktadan diğer bir noktaya güvenli ve garantili taşıma hizmeti sunmaktadır. Oto Kurtarıcı sektöründeki hizmetimizin kalitesi, 1968 yılından günümüze kadar ulaşan süreçte otomotiv sektöründe ki tecrübemiz bulunmaktadır.
Oto servis sektöründeki uzun yılların getirdiği tecrübe bizlere, araç sahiplerinin, aracın kurtarıcıya bindirilmesinden teslim noktasına kadar olan süreçte sürekli irtibat halinde olunması gerektiğini ve konunun K1 yetkisine sahip uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği gerçeğini göstermiştir.
Yol yardım hizmetini, otomotiv sektöründe ki müşteri hizmet halkalarından bir olarak gören Üstün Oto, karayolları taşıma kanununa uygun olarak araçlarında K1 yetki belgesi bulundurmaktadır ve yol yardım araç çekici hizmetini kanuni usul ve esaslara göre yapmaktadır.
Pratik Yol Yardım olarak misyonumuz, İstanbul Beylikdüzü’ nde şahıs ve şirket müşterilerimizin arızalanan ya da hasar gören araçlarına 7 gün 24 saat hizmet edebilme prensibi ile hareket etmektir.

Hizmet Tanımı

  • Oto Tamir
  • Oto Yedek Parça
  • Oto Elektrik ve Akü
  • Oto Lastik
  • Oto Ekspertiz
  • Yol Yardım
  • Oto Mekanik
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0212 875 17 23 / 08503057785
info@pratikyolyardim.com
Beylikdüzü Osb Mah. 1. Cad. 52-54-56-58 Birlik Sanayi Sitesi Beylikdüzü 34520, İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.