AMELİYATSIZ BEL VE BOYUN FITIĞI TEDAVİ MERKEZİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

İzmit'te doğdu, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. 1999'da doçent oldu. Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlık eğitimini K.T.Ü. Tıp Fak.'de tamamladı.

Celal Bayar üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalını kurdu. Prof.Dr. olarak Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim dalı ve Algoloji Bilim dalı Başkanlığını sürdürdü. Ağrı Bilimi (Algoloji) eğitimini Ege Ünv. Tıp Fak. Algoloji Bilim Dalı'nda, nükleoplasti eğitimini İtalya'da tamamladı. Nükleotomi eğitimi ve doktor eğiticiliği Amerikan Clarus medical tarfından sertifikalandırıldı. Pasha cath. Uygulamaları eğitimini Almanya' da;  Klinik ozonterapi uygulamaları eğitimini Rusya' da tamamladı.

Uluslararası Ozon Derneği üyesi olan Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ, halen Türkiye'de kurulu "Medikal Ozon Terapi Derneği" Başkanlığı görevine devam etmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Ozon Tedavieri Bilim Komisyonu üyesidir.

Hizmet Tanımı

Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi: Enjeksiyon tedavisi, ozonla bel boyun fıtığı tedavisi, lazer ile bel boyun fıtığı tedavisi, nükleoplasti, nükleotomi, hidrodiskektomi.

Ağrı Tedavileri: Kişiye özel ağrı tedavileri, baş ağrısı – migren tedavisi, bel tutulması, omuz ağrıları, kalça ağrıları, ağrı pompaları, nöropatik ağrı, kanser ağrısı, fantom ağrıları, kireçlenme tedavileri, topuk dikeni, omurga kanal daralması, siyatik tedavisi, huzursuz bacak, siyatik tedavisi, terleme tedavisi, priformis sendrom, sinir sıkışması, bursit-tedinit tedavisi, boyun düzleşmesi tedavisi kliniğimizde yapılmaktadır.

Ozon Tedavileri: Ağrı merkezimiz, ozon tedavilerinin en yaygın kullanıldığı gelişmiş merkezlerden biridir. Ozon tedavileri; kansere destek, eklem yıpranmaları, romatizmal hastalıklar gibi birçok hastalığın tedavisinde öncü rol oynamaktadır.

Hücresel Tedaviler: PRP Tedavisi, Prolozon, Kök hücre tedavileri

Alternatif Tedaviler: Kuru iğne, Kupa, Hacamat, Lazer Tedavileri, Manup Losyon Tedavisi, Tetik Nokta Enjeksiyonları ağrı kliniğimizde yapılmaktadır.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
05057470878
0212 215 50 55 /
info@nurettinluleci.com.tr
Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. 13 Şişli , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.