UĞUR HALI YIKAMA

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

2002 yılından beri Bağcılar'da kurulan firmamız Uğur Halı Yıkama olarak, 10 yılı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

10 yılda kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de sektörümüz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Uğur Halı Yıkama ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için. Bugün geldiğimiz noktada sadece Bağcılar'da değil, İstanbul'un tüm ilçelerinde tercih ediliyor. Halı yıkamacılığın açılan bir yüzü olarak; hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönyönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Hizmet Tanımı

  • Koltuk Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yerinde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Stor Perde Yıkama
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Sedat Gökçe
05072753948
0212 474 82 68 / 02124748268
Kazımkarabekir Mah. 1/9. Sok. 4 Bağcılar 34560, İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.