ÜÇYILDIZ CENAZE HİZMETLERİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Üçyıldız Cenaze Hizmetleri Ekim 2013’de Aydın’ın Söke ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Öncelikli faaliyet kolu olarak yurtiçi cenaze nakil işlemleri üzerine yoğunlaşan ancak gün geçtikçe faaliyet çeşitliliğini genişleten firmamız, bugün cenaze organizasyonunun tüm alanlarında etkin olarak hizmet sunmaktadır.

Kara ve hava yolu ile Yurtiçi cenaze nakil hizmeti, yurtdışı cenaze transferi, yurt içi cenaze karşılama, yurt dışı cenaze karşılama, bay ve/veya bayan cenaze yıkama, Türkiye’nin her yerinde bay ve/veya bayan, Müslüman ve/veya diğer dinlerden kişilerin cenaze defin organizasyonu v.s. sunduğumuz hizmetlerden bazıları. Tek araç ile başladığımız işimize bugün 3 (üç) araç ile devam etmekteyiz. Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen süreçte tecrübemizi kat kat arttırdık ve hizmetlerimizi kusursuzlaştırmak adına kendimizi geliştirdik. Organizasyon yapımızın büyümesi bizleri müşterilerimiz için tercih edilir konuma getirdi.

Hizmet Tanımı

CENAZE HİZMETLERİ olarak bizler, sizlerin bu en acı gününde, birde cenazenizle ilgili prosedür ve yapılması gerekenlerle uğraşmamanız için profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı cenaze araçlarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz..

  • Cenaze Hizmetleri
  • Cenaze Nakil Hizmeti
  • Yurt Dışı Cenaze
  • Cenaze Nakil Aracı
  • Cenaze Defin
  • Yabancı Cenaze Nakil Hizmeti
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Eray Erbekçi
05327851426
0532 785 14 26 /
yildizcenaze@gmail.com
Yenicamii Mah. Kamil Erdin Sok. Ali Yavuz Sitesi B Blok Söke 09200, Aydın
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.