KADIKÖY VİZE

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

A sınıfı seyahat acentası olarak 2007 yılında kurulan Aig Turizm'in tescilli bir markası olan Kadıköy Vize, tüm ülke vizelerini almaya yetkili bir kurumdur. Vize hizmetinde parçaları bir araya getirerek doğru başvuruda bulunmanızı sağlar.

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama ve kongre organizasyon gibi bölümlere de sahip olan Aig Turizm, hizmetin bir bütün olması gerektiği gerçeğini daima savunur. Kurumsal ve bireysel pazarda hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarken, doğru ve müşteriyi koruyucu bir bütçe sunarak çalışmakta olduğu şirketlere ve bireylere maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlar. Yeniliklerin takipçisi olmayı ve bunları her projede sunmayı görev edinmiştir. Küçük iş yoktur ilkesini benimseyerek her projeye aynı dikkat ve disiplinle yaklaşır. Etkin fiyat politikası ve organizasyon kabiliyeti ile her zaman bir adım öne çıkar.

Hizmet Tanımı

Vize başvurusunda bulunmak uzun ve zorlu bir iş gibi gelse de A sınıfı seyahat acentası olan doğru bir aracıyla, yorulmadan, konsolosluk kuyruklarına girmeden kısa sürede sonuçlanabilir. Schengen vizesi, Dubai vizesi, İngiltere vizesi, Çin vizesi gibi zorlu vizelerde Kadıköy Vize’den destek alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımızla, neredeyse yol paranıza denk edecek hizmet bedelleri ile bu işlemi güvenli bir şekilde vermekteyiz. Evraklarınız iki ayrı vize profesyoneli tarafından kontrol edilerek herhangi bir eksiklik veya mantıksızlığa mahal verilmeden dosyanız konsolosluğa verilir.

Gerekirse uçak, otel rezervasyonlarınız ve seyahat sağlık sigortanızı yapabiliyoruz.

 

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: İhsan Gülhan
05532379287
0216 467 87 64 /
vize@aigtur.com.tr
Sahrayı Cedit Mah. Atatürk Cad. 11 Taner Apt. D:1 Kadıköy 34734, İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.