BAKIRKÖY RENKLİ ULTRASON GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Tüm Ultrason ve renkli Doppler ultrason incelemeleri hayati önem taşıyan incelemelerdir. Özenle, gerekli vakti ayırarak yapılmalıdır. Tüm incelemeleri Radyoloji uzmanları yapmalı, ayrıntılı, anlaşılır rapor yazmalıdır. Hasta tetkik hakkında, bulgular hakkında açıkça bilgilendirilmelidir. Rapor sonuçlarında muğlak ifadeler bulunmamalıdır.

Özel Ultrason Merkezi sadece ultrasonografiyle ilgilenmelidir. Bir çok merkezde olduğu gibi bir Radyoloji uzmanının tüm Radyolojik tetkikleri yapması beklenmemelidir. Bir Radyoloji uzmanının tüm tetkikleri çok iyi yapmasını beklemek bir cerrahın bütün ameliyatları iyi yapmasını beklemekten bir farkı yoktur.

Bakırköy Renkli Ultrason' da hastaların talepleri doğrultusunda hem bay hem de bayan Radyoloji Uzmanı birlikte çalışmaktadırlar. Bazı özel tetkiklerde kişiler haklı olarak Bay Radyoloji Uzmanı ya da Bayan Radyoloji Uzmanı talep edebilmektedirler. Bayan Radyoloji Uzmanı' nın en çok talep edildiği tetkikler Meme Ultrasonografisi, Transvajinal Ultrasonografi gibi tetkiklerdir.

Hizmet Tanımı

Beklemeden randevu, aynı gün sonuç. Bakırköy Renkli Ultrason' da hastalarımıza aynı gün içerisinde bakıyoruz. Dr. Ersen Alp ÖZBALCI ve Dr. Ayşe Ahsen BAKAN aynı adreste kendi odalarında hastalarını görüyorlar. Kişi başı en çok 20 hasta kabul ediyoruz. Özel ultrason merkezi olarak sadece ultrason ve Doppler incelemelerini yapmaktayız.

Tüm ultrasonografi tetkiklerinin kişilerin yaşamını etkilediğini bilmekte ve bu nedenle gereken özeni fazlasıyla göstermekteyiz. Aynı gün beklemeden randevu vermek. en çok özen gösterdiğimiz konulardan biridir.

 

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
05538893303
0212 466 33 02 /
bakirkoyrenkliultrason@gmail.com
Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. Sporcu Sok. 1 Kat:2 Bakırköy , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.