POSTALLI İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Postallı İlaçlama ve Çevre Sağlığı, Kayserinin tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Postallı ilaçlama servisi olarak ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Postallı Böcek İlaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Postallı ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı’nın onayı olmayan hiçbir ilacı müşterilerine sunmamaktadır. Biz rakiplerimiz gibi, göstermelik iş yapmıyoruz. Amacımız, her zaman yaşam alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlamak olmuştur. Bu yüzden, yaşam alanlarınızı önce keşif etmekte, alanda bulunan haşereleri ve yuvalarını teşhis etmekteyiz. İşlemlerimizi sonrasına yapıyoruz. Bunu alanında uzman personellerle yapmaktayız. Personellerimizin hepsi, özel eğitimlerden geçmiş yetkili kişilerdir.

Hizmet Tanımı

Kayseri, Sivas, Nevşehir, Yozgat, Niğde, Aksaray da ev işyeri, kurum ilaçlama ve dezenfeksiyon, periyodik ilaçlama, kemirgen mücadele, yabancı ot ilaçlama, sürüngen ve uçan haşere yakalama konularında hizmet vermekteyiz.

  • Yabancı Ot İlaçlaması
  • Açık Alan İlaçlama
  • Kapalı Alan İlaçlama
  • Sürüngen Yakalama
  • Uçan Haşere Yakalama
  • Kemirgen Mücadele

 

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Erkan Postallı
05454545072
0352 224 15 55 /
bilgi@postalliilaclama.com
Yeni Mah. Ardahan Sok. 13/E Melikgazi 38030, Kayseri
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.