ÇEVİRİRİZ TERCÜME VE DİL HİZMETLERİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Ceviririz.com ekibi olarak, siz değerli müşterilerimize en doğru zamanda, kaliteli ve yerinde çeviri hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş bulunmaktayız. 

Bu doğrultuda, verdiğimiz hizmete gece gündüz demeden hafta içi, hafta sonu veya tatil günleri demeden aralıksız devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmet, sadece kaliteli tercüme teslimi ile sınırlı olmayıp, aynı zamanda hizmet sonrası destek unsurumuzla da devam etmektedir. Biliyoruz ki, her şey para değildir. 

İnsanlığın, profesyonelliğin, yardımın değerini bilmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize hizmeti, kendimize bir borç bilmekteyiz. Sizinle var olmaya devam edeceğiz ve bu yolda, sizlere destek olmaya her zaman varız.

Hizmet Tanımı

Ceviririz.com ekibi olarak, yaklaşık 40'a yakın dilde, siz değerli müşterilerimize hizmet verme gayreti içindeyiz.

En çok hizmet verdiğimiz diller; İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Çince, Japonca, Türkçe. Bunların yanısıra, Azerice, Bulgarca, Danca, Endonezce, Ermenice, Farsça, Fince, Gürcüce, Hintçe, İbranice , İsveççe, Flemenkçe (Hollandaca), Kazakça, Kırgızca, Korece, Lehçe, Macarca, Makedonca, Norveççe, Osmanlıca, Kürtçe, Özbekçe, Romence, Türkmence, Sırpça, Hırvatça, Boşnakça, Slovence, Tayca, Urduca, Estonca, Letonca, Litvanca, Ukraynaca, Yunanca dillerinde de hizmet vermekteyiz.

Tercüme yaptığımız alanlarımıza değinecek olursak, çoğunlukla mühendislik, ithalat, ihracat, denizcilik, hukuk, inşaat, sözleşmeler, mühendislik, telekominakasyon, bilişim, web tasarım, reklamcılık, matbu tercüme (diploma, apostil, sağlık raporu, ehliyet, ikametgah vs.) alanlarında tercüme hizmeti vermekteyiz.

  • Web Sitesi Tercümesi
  • Sözlü Tercümeler
  • IT Tercümeleri
  • Genel Matbu Tercümeler
  • Akademik Tercümeler
  • Teknik Tercümeler
  • Tıbbi ve Hukuki Tercümeler
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Rıza Egeli
0516 167 60 00
02323643636 /
ceviri@ceviririz.com
Tuna Mah. 1690 Sok. 1 Doktorlar Sit. 2/202 Karşıyaka 35600, İzmir
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.