AYDIN ÇOCUK DÜNYASI KREŞİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Özel Aydın Çocuk Dünyası Kreşi, 2008 yılından bu yana Aydın Mimarsinan mahallesinde 900 m2 kapalı 350 m2 açık alana sahip 0-6 yaş arası çocuklara yabancı dil eğitimi de veren bir okulöncesi kurumudur. Çocuk Dünyası, deneyimleyerek öğrenen, özgüveni yüksek, yapabilirliklerinin farkında, hata yapmaktan hiç korkmayan, yaratıcılığı yüksek bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Okulumuzda Montessori eğitim modelinin yanı sıra Reggio Emilla, Scamper, Proje tabanlı eğitim, Sarmal Eğitim gibi birçok modele yer verilmektedir. Öğrencilerimiz Montessori ile özgür seçimler yapabilen, öz güveni yüksek bireyler haline geliyor. Her alana hitap eden zengin Montessori materyalleri ile buluşarak kalıcı ve keşfederek öğrenmenin keyfine varıyorlar. Reggio Emilia yöntemi ile aile ve öğretmen katılımlı çocuk merkezli, akranları ve yetişkinlerle birlikte yaşadığı deneyimler sayesinde anlama, öğrenme ve bilmenin zevkine varıyorlar. Proje tabanlı eğitim modeli sayesinde bellek, algı ve problem çözme becerilerini geliştirir. Çocukların bilimsel düşünce aşamalarını geliştirip onları araştırmaya özendiriyor. Aynı zamanda olaylar arasında neden-sonuç ilişkileri kurabilme becerisi kazandırıyor.

Hizmet Tanımı

  • Kurumumuzda öğrencilerimizin müzik, dans, drama, konuşma ve hareket etme becerilerini geliştirmeye yönelik orff çalışmalarımız da yer almaktadır.
  • Her öğrencimiz uzman antranörlerden tenis eğitimi de almaktadır. Çocuklarımızın estetik, duygularını geliştirmeye yönelik görsel sanatlar uzmanı öğretmenimizden görsel sanatlar eğitimi de 5 ve 6 yaş grubu öğrencilerimize verilmektedir.
  • Okulumuzda verilen Robotik Kodlama eğitimi  sayesinde çocuklarımız zihinsel gelişim, problem çözme becerisi, işlerin planlanması, durumlar arası ilişki kurma ve yeni fikirler üretme konusunda daha fazla gelişim göstermektedirler.
  • Özel ilgi ve yeteneği olan öğrencilerimizi bu becerileri göz önünde bulundurularak piyano, bale-jimnastik ve halkoyunları gibi alanlara yönlendiriyoruz. Bu alanlarda uzman branş öğretmenlerimizden yetenekleri doğrultusunda eğitim almalarını sağlıyoruz.

 

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Şevket Özdinç
05324571901
0256 225 02 25 /
sevketozdinc1@hotmail.com
Mimar Sinan Mah. 2393 Sok. 5 Efeler 00000, Aydın
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.