VİZYONGÖZ HASTANESİ MEDİKAL ESTETİK/SAÇ EKİMİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Saç ekimi/nakli ömür boyu dökülmemeye kodlanmış 2 kulak arası bölgedeki saçlardan alınarak açık alanlara nakledilmesi işlemidir. Bu işlemin hastanede, uygun şart ve ortamlarda doktor tarafından gerçekleştirilmesi yasal bir zorunluluktur. Hastanemizde saç ekimi işlemleri Dr. Özgür Nalbant ve Dr. Sema Nalbant tarafından tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Tanımı

  • Prp (Platalet Rich Plazma) 
  • Mezoterapi 
  • Saç Simülasyonu
  • Saç Ekimi
  • Prp
  • Saç Mezoterapisi

Operasyondan sonraki ilk gün pansuman, 2.gün saç yıkaması hastanemizde yapılacaktır. Bundan sonraki kontrolümüz 14.gün olacaktır. İl dışından ya da yurtdışından gelen hastalarımız doktorumuz ile iletişim kurarak bilgi alacaktır. 

Ekim sonrası ilk 14 gün önemli bir süreçtir. 14. günden sonra saç tellerimizde 1-1,5 ay sürebilecek dökülme yaşanacaktır. Bu durum beklenen bir durumdur. Sonrasında ise saçlarımızın çıkış süreci başlayacak ve tamamının çıkışı 12-18 ay sürebilecektir. Bu süre her hastamızda farklılık gösterecektir. 

Doktorumuz bundan sonraki ilk 12 ay için başarı oranını artırıcı, size özel destekleyici tedavi ve bakımlar önerebilecektir. 

- Çıkan saçlarınızın ömür boyu dökülmesi beklenmemektedir. 
- Açık alanın büyüklüğüne bağlı olarak, birden fazla seans gerekebilmektedir. 

 

Arama Terimleri: Saç Mezoterapisi, Saç Simülasyonu, Saç Dökülmesi, Saç Ekim Merkezi, Saç Tedavi Merkezi, Dhi Saç Ekim, Fue Saç Ekimi, Saç Ekimi ve Tedavisi, Prp

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0258 264 46 66 /
info@ozelvizyongoz.com
Sırakapılar Mah. 495. Sok. 7 Merkezefendi 59000, Denizli
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.