AYVAT MEKANİK TESİSAT (Yahya Ayvat)

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Ayvat Mekanik & Mühendislik 1970 yılında İstanbul’da sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı imalat ve montajı ile başladığı profesyonel iş hayatı serüveninde , bugün Türkiye ve Dünya’nın farklı yerlerinde enerji alanında oluşturduğu endüstriyel çözümlerle bir marka haline gelmiştir .

Yüzlerce iş bitirme ve akabinde gelen müşteri memnunluğu , yarım asra yakın tecrübesi ile enerji tesisleri ve yardımcı işletmeleri imalat , montaj , bakım ve servisi konusunda global hizmetler sunan AYVAT MEKANİK & MÜHENDİSLİK’i rakiplerinden ayıran en önemli firma farkındalığı aynı zamanda firmanın kalıplaşmış misyonu haline gelmiştir .

Şirket Tanımı

Firmamız, 1970 yılında İstanbul’da sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı imalat ve montajı ile başladığı profesyonel iş hayatı serüveninde, bugün Türkiye ve Dünyanın farklı yerlerinde enerji alanında oluşturduğu endüstriyel çözümlerle bir marka haline gelmiştir.

Hizmet Tanımı

Buhar kazanı tamiri, kalorifer kazanı tamiri, boru değişimi, buhar kazanı bakımı ve onarımı, buhar kazanı servisi, serpantin tamiri, basınçlı su kazanı, kaynar su kazanı, kalorifer kazanları, kızgın yağ kazanları, kızgın su kazanları servisi ve montajı yapılmaktadır.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0532 410 58 50
0216 565 87 95 /
Merdivenköy Mah. Hızırreis Sok. 8 Dk:2 Kadıköy, İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.