YEKBU KÖSEOĞLU MUAYENEHANESİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Almanya  doğumlu olan Yekbu Köseoğlu, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde dahiliye, plastik cerrahi ve poliklinik bölümlerinde, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde yeni doğan servisi, poliklinik ve genel cerrahi bölümlerinde, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi Nutrisyon Destek Ünitesi’nde, Yıldız Catering’de çalışmıştır. Mezuniyet için “Fransız Mutfağı” konusunda bir seminer sunumu ve “Hastanede Yatan Hastalarda Hastane Malnutrisyonu” konusunda bir bitirme tezi hazırlamıştır.

2003 yılından itibaren çeşitli güzellik ve estetik merkezleri ile devlet hastanesinde görev yapmıştır . 2005 yılında  Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Klinikleri İstanbul Şubesi’nde klinik diyetisyen olarak çalışmaya başlamıştır.

2006 yılından itibaren kendi kurduğu “Yekbu Köseoğlu Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı”’nın Etiler’de bulunan merkezinde klinik diyetisyen olarak mesleğine devam etmektedir.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Yekbu Köseoğlu
0 (530) 141 37 27
0 (212) 351 89 80 /
yekbu@yekbukoseoglu.com
Zeytinoglu Cad. Arzu 2 Apt. No:4 Kat:3 D:17 (Akmerkez Karşısı) Etiler / İSTANBUL
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.