NİL ŞAHİN GÜRHAN MUAYENEHANESİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Nil Diyet; Beslenme ve Diyet Uzmanı NİL ŞAHİN GÜRHAN’ın üniversiteden mezun olduğu 1995 tarihinden 1999 yılına kadarki Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak edindiği birikim ve tecrübeleriyle, 1999 yılında kurulmuştur.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın uzun soluklu çalışmaları, sağlıklı beslenme ve diyet konusunda güvenilir ve tercih edilir bir beslenme uzmanı olmasını sağlamıştır. İnsan sağlığına katkı sağlayan, yüksek kaliteli ve aynı zamanda keyifli bir yaşam için yol alan Nil Diyet; bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Nil Diyet’in öncelikli hedefi insana sağlıklı yaşam sunarken mevcut sağlığını da korumasına destek vermektir. Çünkü yaşamın tadı yüksek yaşam kalitesi ile sağlanır. Sağlıklı beslenme anne karnından ölüme kadar, insan yaşamını birebir etkileyen bir faktördür. Kısacası Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın deyimi ile “İnsan Yediklerinin Bir Toplamıdır” ve bu toplamın kalitesi kişinin beslenme tarzına bağlıdır.

Uzun soluklu tecrübesi ve üye kitlesi, bünyesine dâhil ettiği genç kadro ile arttırdığı dinamizmiyle Nil Diyet sizlere sağlıklı beslenmeyi en güvenilir ve en güncel hali ile öğretmeye ve bu süreçte YANINIZDA olmaya devam etmektedir.

Nil Diyet; kazandığı tecrübeler ile oluşturduğu kurumsal kimliğini, yeni ve farklı uygulamaları ile zenginleştirmeye ve renklendirmeye SİZLER için devam edecektir.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Nil Şahin Gürhan
0530 499 84 22
(0216) 348 73 15 / (0216) 478 66 02 – 03
Bağdat Caddesi Saffet Apartmanı No: 369 Kat: 1 Daire: 3 Şaşkınbakkal – İSTANBUL
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.