AJANS RED

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

AjansRed, genç ve dinamik ekibi ile profesyonelliği bırakmadan fikir üretme, geliştirme ve tasarım alanlarında yenilikçi bir yapı ile sektöre trend katmıştır.
Fikir ekibimiz bütün enerjisini markanızı ve işinizi geceyi gündüze katıp geliştirmeye harcamaktadır. Mesafe ve zaman tanımaksızın verdiğimiz hizmet anlayışı ve yaratıcı fikirler ile projenize hayat katıyoruz.
Tüm bu projelerin müşterimizin misyon, kurum kültürü, kurum değerleri ve gelişim çizgisi ile uyumu temel yol haritamızdır.

Web Tasarım ve Yazılım, Fotoğrafçılık,Görsel Yayın, Fuar Host/Hostes Organizasyon, E-ticaret , Baskı & Tasarım alanlarında tanıtım ve pazarlama odaklı uygulama çalışmaları yapmakta olan ajansımız her proje de müşterilerinin değer hedef ve ihtiyaçlarının anlaşılması ve başarılı olması yönünde çalışır. İstekleri karşılamayı, her projeyi sabırla büyütmeyi, yeni stratejiler geliştirmeyi misyon olarak belirleyen ajansımız ünvanını haketmek için elinden gelen çabayı göstererek yeni başarıları hedeflemektedir.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0 (544) 466 4 733
(212) 466 29 19 /
Studio L Residance Sanayi mah. Lale Gül Sokak No: 7 1.kat D:16 (Nef 09 Yanı) Kağıthane/İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.