FOTO ASLAN

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Biz Kimiz ??

Fotoğraf, alanında uzman kişiler ile bir sanata dönüşür. En basit örnek olan, bir vesikalık fotoğraf çekimi dahi, uzman ellerde yapıldığında farkını ortaya koymaktadır.

Bu sebeple İzmir genelinde pek çok başarılı fotoğrafçı ile birlikte çalışan Foto Aslan, müşterilerine son derece kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. İlk olarak İzmir’in Esendere ilçesinde, 1985 yılında Arslan ŞANA tarafından kurulmuş, bu süre zarfında tecrübesine tecrübe katmıştır. 
Yılların getirdiği birikim ile birlikte, Foto Aslan her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmuş, alanının öncülerinden olmuştur. Hizmet çeşitliliğinin fazlalığı, müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Fotoğraf laboratuvarı olarak hizmet sunan Foto Aslan ’ın merkezi Balçova’da bulunurken, tüm şubelerinde de fotoğraf baskı, stüdyo ve dış çekim hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca fotoğraf kâğıdına baskı dışında, pek çok farklı baskı hizmetine de ulaşmak mümkün.

Bunların dışında Foto Aslan, İzmir’in en gözde düğün salonlarında fotoğraf ve kamera çekimi hizmeti ile çiftleri en özel günlerinde yalnız bırakmıyor ve en güzel anlarını ölümsüzleştiriyor. Bu konuda da alanının en kaliteli ekipmanları ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. 
Düğün öncesinde düğün hikâye çekimleri ve ayrıca doğal albüm çekimleri, yine İzmir’in alanında en başarılı isimleri ile Foto Aslan tarafından yapılabilmektedir. 
Siz hayallerinizi anlatın, Foto Aslan düğün anılarınızı en güzel anlarıyla, hayalinizdeki gibi ölümsüzleştirsin.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0 530 966 27 56
0 232 277 67 63 /
balcova@fotoaslan.com
Korutürk Mah. Öykü Sk. No : 4 /C Balçova / İzmir
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.