LODOS MEDYA FOTOĞRAFÇILIK - LODOS MEDYA FOTOĞRAFÇILIK ORGANİZASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

2017 yılında kurulan bir limited şirketdir. Sektörde birbiri ile bağlantılı olan medya fotoğrafçılık ve organizasyon alanlarında faliyet göstermektedir. Temel ilkemiz, müşterilerimizin hayellerini alanında profesyonel ekiplerimiz ile gerçeğe dönüştürmek olup bu hizmeti en modern ve kaliteli bir şekilde yapmaktır.

Hizmet Tanımı

Medya alanında; tanıtım filmi, reklam filmi, prodüksiyon, ihao, klip ve katalog çekimlerinde faliyet göstermekteyiz. Fotoğrafçılık alanında; düğün fotoğrafçılığı, doğum ve çocuk fotoğrafçılığı, dış mekan, menü, katalog, mezuniyet ve stüdyo çekimleri, profesyonel baskı sistemleri gibi tüketiciye yönelik fotoğrafçılık faliyetlerinde bulunmaktayız ve sizin için en iyi fotoğrafçıyı tercihinize sunmaktayız. Organizasyon alanında: Düğün, nişan, kına, doğum günü ve 1 yaş kutlamaları, kişeye özel organizasyonlar. açılış, çalıştay, toplantı organizasyonlarında faliyet göstermekteyiz ve sizin için en iyi mekanları en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0 536 061 10 66
0312 502 46 19 /
Ahi Mesut Mahallesi, 1903. Sk., 06794 Etimesgut/Ankara
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.