PUZZLE MÜZİK ORGANİZASYON (Hasan Kağar Kaynar)

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Puzzle müzik organizasyon ses, ışık sahne sistemleri ve müzik organizasyon alanında hizmet veren; bu hizmeti sizlere sunarken profesyonellikten ve disiplinden asla ödün vermeyen bir markadır. Firmamız ; ses, ışık, sahne ve görüntü sistemleri kiralaması ve kurulumu gibi teknik hizmetleri size sunarken, bay ve bayan dj hizmeti, orkestra, trio, quarted gibi canlı müzik hizmetleri, özel show grupları gibi bir çok hizmetide de sizlere sunmaktayız.

Hizmet Tanımı

Firmamız bay ve bayan dj hizmeti, orkestra ve ses ışık sistemleri kiralama, podyum sistemleri kiralamai, mobil jeneratör kiralama, ses ışık podyum görüntü ve davet organizasyonları, düğün davet sünnet düğünü organizasyonları, fuar ve tanıtım organizasyonları, konser organizasyonları, mezuniyet töreni organizasyonları, ürün tanıtımı ve açılış organizasyonları, bayi toplantıları ve kongre organizasyonları, defile organizasyonu, davul show hizmeti kiralama, orkestra temini hizmetlerini vermektedir.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
0543 424 72 55
0216 481 44 44 /
Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. 101 Ümraniye, İstanbul
Bu işletme bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız BİZE BİLDİRİN.!
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.