TİTİZ OTO DANIŞMANLIK TURİZM TİCARET

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

2016 yılında kurmuş olduğumuz Otomotiv tamir, bakım, onarım servisi ile Trabzon Yomra ilçesi Şana bölgesinde hizmet vermekteyiz. 20 yıllık  kişisel, teknik, satış, müşteri ilişkileri eğitimleri ile meslek deneyimimizi tercihini bizim firmamızdan yana kullanan siz değerli müşterilerimize çözüm üretmek koyduğumuz hedeflerin başında gelmektedir.

İlk yıl hedefimiz olan binek tarzı araçların tamir bakım onarım faliyetlerinde kişisel duruşumuzu belirlemektir. İkinci yıl yedek parca stoğumuzu da belli bir aşamaya getirerek her anlamda bütünlüğü sağlanmış daha da kurumsallaşmış bir firma olmaktır.

Kendi bünyemizde bulunan araç şatış potansiyelimizi de her geçen gün geliştirip farklı marka araç satışı ile zenginleştirerek ilerlemek istiyoruz.

Hizmet Tanımı

  • Ford Servisi
  • Fiat Servisi
  • Renault Servisi
  • Hyundai Servisi
  • Binek Araç Servisi


Firmamız Ford, Fiat, Renault, Hyundai marka hafif ticari, binek tarzında yetkili servis tecrübesi olan ekibimizle her türlü bakım onarım, tamirat hizmeti vererek diğer grup araçlar içinse çözüm önerileri sunmaktadır. Makine parkurumuzda her türlü ekipman ile modern bir özel servis anlayışını, yapılan ve hedeflenen yenilikler, gerekli kalite yönetim sisteminde yapılan geliştirmelerin ışığında 2016 yılı ve ilerisi için sektörde bulunduğumuz bölgede farklılık yaratmayı hedeflemekteyiz. Mevcut durumda 2 personel ile makine parkurumuzla aynı anda liftli ve liftsiz olarak iki araca hizmet verebilmekteyiz.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Zeki Topkara
05325708614
0462 341 66 61 /
04623416661
zekit61@hotmail.com
Kaşüstü Mah. Devlet Karayolu Cad. 88 Yomra 59000, Trabzon
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.