ÇETİNTAŞLAR ŞAFT BALANS SERVİSİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

Vizyonumuz

Şaft balansı sektöründe deneyime ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan,sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya ve yönetime sahip bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Endüstriyel balans sektöründe yüksek kalitede hizmet sağlamak, en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Şirket Politikamız

Kaliteli,endüstriyel sanayi standartları ve güvenliği ilkelerine uygun, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmak,markamıza bağlı müşteriler yaratmak,kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek , geçmişin bilgi ve tecrübesini günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirmek, Türkiye’deki sektörel standartları iyileştirmek, çalışanlarımızın memnuniyetini sürdürmek, toplumda kalite bilincinin yayılmasına katkı sağlamak. Seviyede tatminini hedefleyen bu doğrultuda teknik bilgiyi iyi kullanabilen güvenilir Şaft ve Balans Servisidir. Amacımız ve hedefimiz en kısa sürede en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmektir.

Hizmet Tanımı

İstenilen özellik , boy ve ebatlarda araç ,iş makinası, endüstriyel şaft imalatı, tamiri ve balansı hizmeti verilmektedir.

 

  • Şaft Balansı Bakımı
  • Şaft Balansı Tamiri
  • Şaft Balansı Servisi
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Ahmet Çetintaş
05315103502
0531 561 77 06 /
cetintaslarotomotiv@gmail.com
Çilek Mah. 63184 Sok. 1 Akdeniz 33020, Mersin
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.