OPS OTOMOTİV

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Şirket Tanımı

OPS OTOMOTİV İstanbul, Kocaeli olmak üzere 2 şube ile hizmet vermekteyiz. Firmamız 2007 yılından bu yana otomotiv sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Tüm binek araç gruplarında uzman kadromuz ile mekanik elektrik elektronik turbo yedek parça ve bilgisayar ile arıza tespit hizmetleri vermektedir. Yapılan tüm işçilik ve parçalarda 1 yıl faturalı garanti verilmektedir. OPS Otomotiv olarak markanızın size sunduğu güveni devam ettirmede, ekonomik ve yaşantınızı kolaylaştırarak optimal bir biçimde olması için organize olduk. Mobilitenizi devam ettirebilmeniz için tüm seçenekleri size sunabiliriyoruz.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Ops Otomotiv müşterileri, çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Sektörde, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Hizmet Tanımı

  • Oto Tamir
  • Oto Yedek Parca
  • Mekanik Yedek Parça
  • Oto Kaporta
  • Şanzıman
  • Citroen, Peugeot Oto Servis
  • Balata
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
05326357090
0212 549 79 71 /
info@opsotomotiv.com
İkitelli OSB Mah. Dolapdere San. Sit. 27. Ada Sok. 1/B - 1/C Başakşehir , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.