KAAN OTO

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Değerli Müşterilerimiz;

1992 den bu yana madeni yağ, lastik ve akü sektörüne adını duyurmuş Kaan Oto günümüzde de teknoloji, kalite ve düşük fiyat politikası ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Dünyaca tanınmış belli başlı markalarında ana bayilik yapmış bugün ise başta Michelin, Euromaster ve Mutlu olmak üzere ana bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Kurucumuz Kazanfer SİVRİ Bodrum da küçük bir dükkân da madeni yağ satışı ile başlamıştır. Sektördeki ihtiyaç ve daha çok müşteriye hitap etmek için Kaan Oto 1998 yılında Fethiye’deki şubesini açmıştır. Michelin ve Mutlu ana bayiliğini de alan Kaan Oto 2017 yılında siz kıymetli müşteri ve dostlarımızın desteği ile 25. yılımızı da kutlamaktan mutluyuz.

İşletmemizin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse müşterilerimizin rahatlığı üst düzeyde tutulmuştur. Fethiye şubemizde işiniz yapılırken müşterilerimiz için yapılan bekleme salonumuzun rahatlığı ve sıcaklığıda televizyon izleyebilir, gazete ve dergi okuyabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Şubelerimiz konumları itibari ile müşterilerimizin rahat ve kolay ulaşılabileceği yerler tespit edilmiştir.

 

Lastikler hareketsiz arabayı taşımak, kalkış ve fren anında ortaya çıkan büyük yük transferlerine mukavemet göstermek, fren yapıldığında ve viraj alırken motorun gücünü yola aktarmak, zevkli bir sürüş için güven içinde ve uzun müddet dayanmak, yolun durumu ve iklim şartları ne olursa olsun aracı emniyetle yönlendirmek, şoförün ve yolcuların konforunu sağlamak, aracın uzun ömürlü olması için yoldaki pürüzlerin etkisini azaltmak, performansını milyonlarca lastik devri boyunca en üst düzeyde tutmak için uzun ömürlü olmak gibi görevleri ve kıstasları yerine getirmek zorundadır.

Lastik balans, nitrojen dolum hizmetleri yanında aşağıdaki kontroller de dikkatle yapılmalıdır. Lastik hava basınç kontrolü yapılmalı ve olması gereken değerlere ayarlanmalı, diş derinlik ölçümü, lastik aşınması ve hasar kontrolleri, lastik supap ve supap kapakları, bijonlar kontrol edilmelidir.

Firmamız olarak başta Michelin bayiliği olmak üzere Bf GoodrichKormoran, Tigar, Hankook, Goodyear, Bridgestone, Lassa, Petlas, Continental vb. lastik firmaları ile çalışmaktayız.

Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Kazanfer Sivri
05324810775
0252 612 31 90 /
info@kaanoto.com.tr
Taşyaka Mah. Sanayi Sitesi 254. Sok. No:12 Fethiye , Muğla
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.