LORDOĞLU KIRTASİYE VE BÜRO MALZEMELERİ

0 Değerlendirme (Ortalama 0,0)
Firma Hakkında

Firmamız Lordoğlu Kağıt Kırtasiye ve Büro Malzemeleri; kağıt, kırtasiye ve büro malzemeleri toptan ve perakende satısı konusunda faaliyet gösteren firmamız 1979 yılında kurulmuştur. Kendi faaliyet alanında, kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinerek yıllardır devam eden çalışmalarımız, firmamızı, hizmet ettiği ya da aldığı firmalarca güvenilir bir “tedarikçi” ve “iş ortağı” konumuna getirmiştir. Gelişen ve değişen ihtiyaçlar bizleri aynı doğrultuda etkilemiş, her turlu alt yapı ve teknolojik donanım, müşterilerimize daima en iyi ve kusursuz hizmeti sağlama amacı ile oluşturulmuştur.

Amacımız, her turlu kağıt, kırtasiye çeşitleri, büro malzemeleri, matbaa, bilgisayar ve bilgisayar sarf malzemeleri satış ve teknik desteği konusunda müşterilerimize hizmet etmektir.

Kendi uzmanlık alanında birçok büyük firmanın satış ortağı olarak çalışmaktayız. Sizlere de “kaliteli” urun çeşitliliğimiz, ilkelerimiz ve güvenirliliğimiz doğrultusunda bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

  • Kağıt Malzemeleri Toptan Satışı, Kağıt Malzemeleri Perakende Satışı, Kırtesiye Malzemeleri Toptan Satışı, Kırtasiye Malzemeleri Perakende Satışı, Büro ve Ofis Malzemeleri Toptan Satışı, Büro ve Ofis Malzemeleri Perakende Satışı vb.
Firma Yorumları (0 Yorum)
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.
İletişim Bilgileri
Yetkili: Murat Lordoğlu
0532 311 11 00
0212 559 76 75 /
lordoglu@lordoglu.com
Ataköy 2. 5. 6. Kısım Mah. 2. Kısım 14/A Bakırköy , İstanbul
Lütfen hizmetsizsiniz.com aracılığıyla ulaştığınızı söyleyerek %5 iskontonuzu isteyiniz.
Konum

Uyarı!

Firma yetkililerine mesaj gönderebilmek için
üye olmalı ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal

Bilgi

Gizlilik

Sosyal Medya

Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.